NOTĂ DE INFORMARE

CU PRIVIRE LA PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL

Jurnal de Belciugatele nr.7

Categorie: Jurnal

Mesajul primarului cu ocazia Anului Nou!

Am ajuns la finalul anului 2022. Un an cu foarte multe provocări, cu situații care ne-au pus încrederea si tenacitatea la încercare. A fost un an în care am dorit să realizăm lucruri frumoase pentru comunitatea noastră. Împreună vom reuși să ducem lucrurile începute la bun sfârșit, să ne punem în valoare comuna și să pregătim viitorul copiilor noștri. Acum, înainte de finalul acestui an, gândurile noastre, unitatea și forța noastră ca și comunitate, sprijinul și dorința fiecăruia de a ne dezvolta comuna, ne dau puterea de a continua tot ceea ce am început, de a crede în noi și în viitorul comunei noastre. Vă doresc din suflet ca anul 2023 să vă găsească alături de cei dragi, să fie pentru toți un an cu mai multe realizări pe toate planurile, să vă aducă sănătate, împlinire și puterea de a fi mai încrezători, mai uniți și înțelegători unii cu alții. La mulți ani și un An Nou fericit !

0001

0002

Atasamente

@2022

Meniu